Independent Software Vendor ISV

ISV (ang. independent software vendor) to producent oprogramowania z branży IT. W kontekście płatności bezgotówkowych jest to partner, z którym merchant lub inni uczestnicy rynku płatności mogą nawiązać współpracę biznesową polegającą na stworzeniu nowego rozwiązania technologicznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Przykładem takiej współpracy jest stworzenie aplikacji na smartfona wraz z integracją płatności e-commerce czy w przypadku kanału POS, oprogramowania odczytującego kody kreskowe. ISV to obszar niszowy i często generujący wysokie zyski z pozyskanych zleceń.

To zagadnienie wymaga aktualizacji?

Podane informacje stanowią formę wprowadzenia do prezentowanego tematu i nie mają charakteru wyczerpującego. Pracuję nad rozbudową tego miejsca. Dodaję nowe hasła, aktualizuję już istniejące, a także koryguję napotkane błędy. Wszystko po to, aby zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące płatności bezgotówkowych. Dokładam starań, aby treść powyższego hasła była aktualna. Jeżeli uważasz, że mogłem zrobić coś lepiej lub powinienem dodać brakujące treści, koniecznie odezwij się do mnie: Kontakt. W ten sposób pomagasz w rozbudowaniu bazy informacji, z której mogą korzystać wszyscy zainteresowani bez ograniczeń!