PIN on Terminal

PIN on Terminal to metoda wprowadzenia kodu PIN w celu autoryzowania transakcji bezgotówkowej. Polega na użyciu klawiatury fizycznej wbudowanej w terminalu płatniczym lub klawiatury zewnętrznej PINpad podłączonej bezpośrednio do terminala.

PIN on Terminal to najbardziej powszechny tryb wprowadzenia kodu PIN. Urządzenie przyjmujące transakcję kartową, w tym klawiatura zewnętrzna, posiada certyfikację PCI. Oznacza to, że spełnia standardy niezbędne do autoryzowania płatności bezgotówkowych w bezpieczny sposób.

To zagadnienie wymaga aktualizacji?

Podane informacje stanowią formę wprowadzenia do prezentowanego tematu i nie mają charakteru wyczerpującego. Pracuję nad rozbudową tego miejsca. Dodaję nowe hasła, aktualizuję już istniejące, a także koryguję napotkane błędy. Wszystko po to, aby zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące płatności bezgotówkowych. Dokładam starań, aby treść powyższego hasła była aktualna. Jeżeli uważasz, że mogłem zrobić coś lepiej lub powinienem dodać brakujące treści, koniecznie odezwij się do mnie: Kontakt. W ten sposób pomagasz w rozbudowaniu bazy informacji, z której mogą korzystać wszyscy zainteresowani bez ograniczeń!